Zľavy pre našich klientov na ME 2016

futbaltourOkrem firemného futsalového turnaja vás čaká tento rok aj druhá veľká športová udalosť, ktorou nie je nič iné ako Majstrovstvá Európy 2016 vo futbale vo Francúzsku. A keďže pre našich klientov radi prinášame dobré správy, spojili sme sily s cestovnou kanceláriou FutbalTour.sk a prinášame vám exkluzívnu ponuku.

Všetci klienti spoločnosti Situm z rokov 2015 a 2016 získajú 10% zľavu na akýkoľvej firemný zájazd na Majstrovstvá Európy 2016 vo futbale a k nemu zdarma služby najvyššej kategórie pre firmy. Pri rezervovaní vášho zájazdu stačí uviesť, že vaša spoločnosť bola klientom Situm s.r.o. a pod značkami Situm Sports alebo Situm Events sme pre vašu firmu zorganizovali v roku 2015 alebo 2016 minimálne jednu akciu (futsalový turnaj, športový event, teambuilding, vianočnú party, deň otvorených dverí, deň detí, konferenciu, sales promo…).

Po tom, ako si FutbalTour.sk overí či je vaša spoločnosť naozaj klientom Situm s.r.o., aplikuje na váš korporátny zájazd 10% zľavu.

Pre všetkých, ktorí sa rozhodnú ísť na ME 2016 súkromne ako fyzické osoby (t.j. nie pod hlavičkou svojho zamestnávateľa) napríklad s partiou či kamarátmi, stačí uviesť názov akcie, na ktorej ste sa zúčastnili a z ceny zájazdu odpočítame 5%.

Pre nezáväznú konzultáciu alebo cenovú ponuku kontaktujte Martina Morára na martin.morar@futbaltour.sk alebo 0948 310 866.

Zľavy sú uplatniteľné do 30.4.2016. Neskôr na základe vzájomnej dohody podľa obsadenosti jednotlivých zájazdov.
Tešíme sa na stretnutie na našich akciách a aj vo Francúzsku na EURO 2016!