Ponúkame Vám iba to, čo vieme spraviť. Spolupracujeme s mnohými dodávateľmi na Slovensku a v okolí. Organizovali sme už aj akcie v okolitých krajinách a veríme si najmä v týchto oblastiach:

b2b eventy
To sú akcie, na ktorých chcete Vy a Vaši pozvaní hostia zažiariť. Ide najmä o b2b eventy ako sú vianočné večierky, korporátne akcie, kick-off eventy, roadshows & fairs, motivačné programy, školenia, konferencie a semináre. Vyrástli sme v prostredí medzinárodných konferencií, organizovali sme ich na troch rôznych kontinentoch a odtiaľ sme prenikali stále hlbšie a hlbšie k požiadavkám našich klientov, až sme sa pre niektorých z nich stali jediným organizátorom ich eventov.

b2c akcie
Akcie, na ktorých sa prihovárate vašim zákazníkom a my vám pomáhame vďaka nim rásť. Sales promotion, merchandising, sampling, testing, product launch, in-store aktivity… To všetko a mnoho viac len pre to, aby ste na trh mohli uviesť vaše nové služby či produkty, oslovili nimi tú správnu cieľovú skupiny a pomohli vášmu biznisu rásť. Radi vám v tom pomôžeme.

Privátne akcie
Nemusíte byť firma či organizácia, aby ste potrebovali pomoc pri dokonalom evente. Radi pre vás zorganizujeme svadby, súkromné večierky, plesy a party, stretnutia so známymi osobnosťami zo zahraničia… Všetko je možné.