Od roku 2011 sme zorganizovali desiatky eventov podľa želaní a zadaní našich klientov. Od oslavy Dňa detí pre zamestnancov, svadby, outdoorové teambuildingy až po kompletnú produkciu vianočných večierkov či VIP party.

Medzi našich klientov patria firmy či skupiny rôzneho druhu. Či už to sú skupiny priateľov, firmy s niekoľkými zamestnancami až po nadnárodné korporácie.

A keďže všetkých našich klientov máme bez ohľadu na veľkosť či rozpočet rovnako radi a seriózne pristupujeme ku každému zadaniu, rozhodli sme sa, že sa nebudeme chváliť zopár projektami. Pre nás sú totiž dôležité bez rozdielu úplne všetky. A hlavne veríme vo word-of-mouth. Darmo by sme napísali tony textu, ukázali vyretušované fotky a nádherné logá klientov, nič vás nepresvedčí viac, ako keď vám o nás povie niekto, pre koho sme už pracovali. Chceme vás presvedčiť činmi, nie slovami.

Ak teda chystáte najbližší projekt, dajte nám o tom vedieť. Radi sa zúčatníme vášho tendra, pozveme vás na skvelú kávu v našej kancelárii a osobne vám ukážeme za čím všetkým sme stáli a čo všetko dokážeme.

A tu je malá ukážka z toho, čo už máme za sebou…