Situm Events je full-service agentúra zameraná na event management. Patríme do rodiny SITUM s.r.o.

Vznikli sme v roku 2014 ako spin-off našej sesterskej spoločnosti Situm Sports. Špecializujeme sa na organizáciu eventov rôzneho druhu. Tie športové organizujeme pod hlavičkou Situm Sports. A eventy na mieru našich klientov pod hlavičkou Situm Events – od vianočných večierkov, cez konferencie, galavečery, teambuildingy, dni otvorených dverí až po dni detí.

Pri eventoch sa snažíme ich účastníkom ponúknuť najmä emócie a zážitok. Pretože to je to, čo robí akciu jedinečnou a vďaka čomu splní cieľ. A keď do toho vložíme naše srdcia, nadšenie a hlavne skúsenosti, získate partnera, na ktorého sa dá spoľahnúť vo všetkých smeroch.

Či už to je vianočný firemný večierok, slávnostná konferencia, pozvanie vašich obchodných partnerov na rôzne stretnutia, kick-off eventy, VIP večierky alebo svadby, dôležité rodinné udalosti či čokoľvek iné, radi budeme Vašim spoľahlivým partnerom a nenápadným poradcom či organizátorom. Zavolajte nám, prekvapte nás svojou požiadavkou a potom si už len vychutnajte akciu, na ktorú sa tak veľmi tešíte.