Je za nami ďalší zvláštny rok

covid 2021Ani sme sa nenazdali a je za nami ďalší rok, ktorý bol poznačený pandémiou koronavírusu a tá ovplyvnila každého a pochopiteľne aj eventy. Pocítili sme to aj my, ale aj napriek viacerým obmedzeniam sa nám, samozrejme v súlade s platnou legislatívou a zákonmi, podarilo s viacerými našimi klientami stretnúť na spoločných akciách. Rok začal postupným návratom zamestnancov do firiem a pri viacerých z nich, sme stáli aj my. Bolo veru čo oslavovať, veď niektorí sa fyzicky nevideli celé mesiace… Nanešťastie, až po dni detí, ale ešte pred príchodom letných prázdnin, sa väčšina obmedzení uvoľnila a my sme sa mohli naplno pustiť do práce.

Ak letné mesiace boli v minulosti v znamení nefiremných eventov, tentoraz to bolo úplne opačne. Jedna firemná akcia striedala druhú, ako damoklov meč visel nad každým dátum 15.september 2021, kedy sa na Slovensku končila návšteva Svätého Otca a väčšina očakávala opätovné sprísnenie proticovidových opatrení. A my sme práve 14.septembra ukončovali trojdňový športový deň pre 230 hostí s bilanciou: viac ako 500 antigénových testov, 0 (nula!) pozitívnych prípadov. Neskutočné.

Počas celého roka sme pretestovali snáď každého, s kým sme sa na eventoch stretli a hoci sme mali výrazne viac práce, stále sme mali na perách úsmev. Zažili sme štyri turbulentné letné mesiace a popri tom pokračovali v aktivitách, ktoré sme robili už v roku 2020. Novej realite sme sa prispôsobili, vďaka dôvere našich klientov ju prežili a opäť vzhliadame do ďalšieho roka a tešíme sa na ďalšie spoločné zážitky.

Nech už sa v posledných dvoch rokoch stalo čokoľvek, Situm Events bol vždy pri vás, vy ste nám verili a my sme s vami zažili krásne časy.