Stáli sme za skvelou akciou so skvelými ľudmi

logo Zdruzenie jpg capture1Situm Events sa nezvykneme chváliť akciami ktoré pre našich klientov počas roka organizujeme. Či už sú to vianočné večierky, dni detí, dni otvorených dverí, konferencie a podobne… Ide navyše v drvivej väčšine o súkromné akcie na kľúč, ktoré nestoja o popularitu.

 

Štvrtok 10.novembra 2016 však bol iný a bolo nám cťou, že sme mohli prijať najnovšiu výzvu a kompletne zorganizovať Slávnostnú konferenciu pri príležitosti 25.výročia založenia detskej onkológie na Slovensku a 25.výročia založenia Združenia na pomoc detskej onkológii.

Dvesto pozvaných hostí sa stretlo na slávnostnej akcii, kde sme ocenili všetkých, ktorí sa za 25 rokov pričinili o skvelé výsledky Detskej fakultnej nemocnice na Kramároch a Kliniky detskej hematológie a onkológie. Nad akciou prebrali záštitu a osobne sa jej ako čestní hostia zúčastnili prezident Slovenskej republiky Andrej Kiska, minister zdravotníctva Tomáš Drucker, riaditeľ DFNsP Bratislava Ladislav Kužela a dekan Lekárskej fakulty UK Juraj Šteňo. Slávnostnú akciu moderovala Lenka Vavrinčíková.

Zvládli sme prísne bezpečnostné kontroly a protokolárne záležitosti týkajúce sa návštevy najvyšších štátnych predstaviteľov a oceňovania významných hostí. Sme radi, že aj vďaka našej maličkosti sa všetci pozvaní hostia na akcii dobre cítili. Odmeneným hosťom blahoželáme a všetkým, ktorí stáli pri zrode detskej onkológie na Slovensku, pomáhali a pomáhajú pacientom, ďakujeme.

Bolo nám cťou zorganizovať túto významnú akciu, byť pri nej od začiatku až do konca a poďakovať sa touto formou všetkým, ktorí každý deň pomáhajú na Klinike detskej hematológie a onkológie v DFNsP Bratislava.
Ďakujeme!

 

Pozrite si reportáž z celej akcie:

 

Výber z fotogalérie: