Sezóna úspešne odštartovaná – na akej akcii vás stretneme?

bosch 25 rokovJesennú sezónu sme úspešne odštartovali, s niektorými z našich klientov sme sa už stretli a ďalšie firemné akcie nás ešte len čakajú. Ak náhodou vašu mikulášsku akciu, vianočnú párty, prezentačný ples alebo iný event ešte len plánujete a neviete si rady, dajte nám vedieť, tím Situm Events vám rad pomôže.

Od začiatku októbra býva naša kancelária pravidelne prázdna, lebo celé dni trávime prípravou akcií a celé noci ich realizáciou. Sťahujeme sa tak do konferenčných sál, reštaurácií, hotelov ale aj tých najnetradičnejších priestorov. Desiaty mesiac roka sme teda po letných dovolenkách odštartovali naozaj štýlovo. Najskôr sme boli pri benefičnej akcii pre Deťom s rakovinou o.z., nad ktorým prevzal záštitu a osobne ho prišiel navštíviť aj prezident SR Andrej Kiska. No a potom sme spolu s Bosch Slovensko oslavovali 25.výročie pôsobenia na Slovensku a viac ako 400 hostí to spoločne oslávilo na luxusnej párty v refinery gallery. Tak sme im všetkým aj šampanské priniesli 😉 Nasledovalo zápas menších akcií či subdodávok, práve v týchto dňoch organizujeme štyri vlastné firemné futsalové turnaja pod našou značkou Situm Sports a potom už budú nasledovat tie najjagavejšie párty roka.

Začiatkom decembra budeme pripravovať mikulášske akcie pre zamestnancov našich klientov a na tie nadviažeme populárnymi vianočnými večierkami, posledný z nich bude len štyri dni pred Vianocami.

Vyleštite si teda topánky na tancovanie, my sme pripravení a tešíme sa na stretnutie na vašich akciách. A ak si náhodou lámete hlavu nad vašim eventom a potrebujete s niečim pomôcť napíšte nám na info@situmevents.sk, pozveme vás na skveú kávu a urobíme pre vás ešte lepší event.