Budeme pri Slovakia Futsal Week. Prídite sa pozrieť

slovakia futsal week situmV posledný septembrový týždeň sa v Bratislave odohrá futsalový sviatok, ktorý tu ešte nebol. V troch prípravných zápasoch počas Slovakia Futsal Week sa predstavia na miniturnaji reprezentačné tímy Slovenska, Španielska a Talianska. A my budeme pri tom.

Program Slovakia Futsal Week:
Pondelok 25.9.2017 – 20.30: Slovensko – Španielsko (Inter hala Pasienky, Bratislava)
Utorok 26.9.2017 – 20.30: Španielsko – Taliansko (Inter hala Pasienky, Bratislava)
Streda 27.9.2017 – 19.00: Slovensko – Taliansko (Mestská športová hala, Trnava)

Punc celej akcii dodáva hviezdne obsadenie. Veď španielska futsalová reprezentácia je na 2.mieste v rebríčku FIFA, je sedemnásobným (a aj úradujúcim z minulého roku) majstrom Európy a dvojnásobným majstrom sveta. Na posledných piatich majstrovstvách sveta od roku 2000 prehrala z 37 zápasov iba neuveriteľné tri razy! V Španielsku sa hrá najlepšia európska ligová súťaž, takže pôjde o prvotriedny futsalový sviatok. A nezaostáva ani Taliansko. V rebríčku FIFA je na skvelom 5.mieste a dvakrát vyhralo Majstrovstvá Európy. Naposledy tie predposledné v roku 2014. Meranie síl oboch tímov teda ponúkne to najlepšie, čo európsky futsal môže ponúknuť a keď k tomu pridáme skvelú atmosféru na tribúnach a odhodlanie našich chlapcov, určite pôjde o skvelý zážitok.

Situm Sports a Situm Events sa ako partneri Slovakia Futsal Week postarajú o technicko-personálne zabezpečenie akcie, predzápasový a zápasový program, ako aj sprievodné aktivity.
Tešíme sa na vás na futsalovom sviatku v Bratislave!