Budeme pri Slovak Futsal Week 2018

17x12Minulý rok sme mali obrovskú česť byť súčasťou veľkolepej futsalovej akcie Slovak Futsal Week, ktorú sme pomohli zorganizovať Slovenskému futsalovému zväzu. Počas nej odohrala slovenská reprezentácia v najsilnejšom zložení dva priateľské zápasy proti majstrom sveta zo Španielska a majstrom Európy z Talianska. A akcia na vysokej úrovni, ktorej súčasťou boli aj diplomatické rokovania a pridružené akcie všetkých delegácií, bude mať pokračovanei aj v roku 2018.

Je nám cťou, že Situm Events bude pri Slovak Futsal Week 2018. Tento rok privíta Slovensko v Bratislave a v Trnave opäť top mužstvá z futsalového sveta a vôbec premiérovo sa na Slovensku predstaví aktuálny vicemajster sveta Rusko a tretí tím z posledných majstrovstiev sveta, výber Iránu. Vysoká športová aj spoločenská úroveň celej akcie nás zaväzuje k tomu, aby všetko prebehlo tak, ako sa na event takého rangu patrí a veríme, že naši hostia sa budú na Slovensku cítiť príjemne.

Všetkých fanúšikov dobrého športu zároveň pozývame na tri špičkové futsalové zápasy počas ktorých bude v akcii aj náš tím Situm Events a tešíme sa na stretnutie v halách.

3.12.2018 o 19:00, Slovensko – Rusko, Mestská športová hala Trnava
4.12.2018 o 20:30, Rusko – Irán, HANT Aréna, Bratislava
5.12.2018 o 20:30, Slovensko – Irán, HANT Aréna, Bratisalva