Máme za sebou skvelý prvý polrok 2018

155A2123V roku 2018 oslavujeme v Situm Events desiaty rok čarovania úsmevov na tvárach našich klientov a produkovania tip-top eventov. A jeho prvá polovica tak bola v znamení robenia toho, čo vieme robiť najlepšie – skvelých firemných a spoločenských akcií.

Okrem našich tradičných vlastných športových akcií sme boli pri ďalšom ročníku slávnostného spoločenského večera Top Futsal, zorganizovali sme firemné konferencie, zamestnancov sme zabavili na teambuildingoch, zákazníkom našich klientov sme odprezentovali nové produkty a akcie, odreagovali sme sa pri ochutnávkach rumov či vín, očarili sme deti na rodinných dňoch a tradične sme leto odštartovali firemnými športovými hrami. Na tých posledných sme organizovali súťaže v deviatich rôznych športoch naraz. Eventy nás okrem Bratislavy a Prahy zaviali do x-bionic Sphere v Šamoríne, Elfo Clubu v Malinove, hotela Park v Piešťanoch, bratislavských hotelov NH Gate One či Holiday Inn ale aj mnohých ďalších lokalít o ktorých by ste to možno ani sami nepovedali. A koniec koncov, niektoré eventy sme pripravili priamo v sídlach a kanceláriách našich klientov.

Privítali sme rôznych umelcov – či už skvelého stand-upistu Jakuba Gulíka, kúzelníka Petra Šestáka, nezabudniteľných bubeníkov z Maribonda, spievala nám šarmantná a vždy usmiata Veronika Strapková a mnohí ďalší, ktorí priložili ruku k eventom.

Najviac nás teší, že dobré referencie sa širia aj sami, stretávame sa s novými klientami, ktorí oslovujú nás a bude nám cťou, keď v ďalších mesiacoch budeme môcť pripraviť aj ten váš event. Či už to bude malá party pre niekoľko ľudí, alebo veľká firemná akcia… dajte nám úlohu a náš usmiaty tím vám rád pomôže.

Tešíme sa na vás!

Pozrite si niekoľko fotiek z našich posledných akcií: