Sprav si s nami firemný športový deň!

Nebavia ťa klasické firemné teambuildingy ktoré sú stále o tom istom? Športové dní, kde pár kolegov hrá ako majstri sveta a ostatných to nabaví?

Sprav si s nami firemný športový deň, na ktorý tak skoro nezabudneš. Vyberieme vám miesto kdekoľvek na Slovensku alebo v zahraničí, zabezpečíme jedlo, pitie, animátorov, atrakcie, tradičné aj netradičné športy ale hlavne – postaráme sa o skvelú náladu, špičkovú organizáciu a vy si konečne váš firemný športový deň užijete tak, ako si ich užívajú naši tradiční klienti už od roku 2014.

Nebudeme písať ako to robíme, jednoducho nám napíšte na info@situmevents.sk a my prídeme kdekoľvek ku vám do firmy odprezentovať čo sme už spravili, čo vám vieme ponúknuť a ako ušijeme deň na mieru práve vašej firme. Žiadne uniformné koncepty pri ktorých sa polovica zamestnancov nebaví, pozerá na hodinky a chce sa jej ísť domov. Pripravíme pre vás akciu na mieru. Je nám jedno či to bude jednodňová akcia, alebo trojdňový event s prespaním a spoločenským programom, či si chcete spraviť miniolympiádu, alebo radšej fyzicky menej náročné aktivity, či vás je 20 alebo ide o celosvetové stretnutie viacerých pobočiek korporácie v cudzom jazyku, či chcete akciu v máji a vo vnútri alebo v septembri na slnku a vo vode… Všetko z tohto sme už robili a hostia vždy odchádzali s úsmevom a skvelými spomienkami.

Ak teda ešte váhate, či si spravíte akciu sami a poveríte jej organizáciou vaše marketingové oddelenie, ľudské zdroje, alebo recepčnú… tak už nehľadajte, píšte na info@situmevents.sk a my prídeme za vami.

Pozrite si krátky výber z toho čo sme už spravili a vložte sa do našich rúk. Nebudete musieť pohnúť ani prstom a konečne si športový deň či teambuilding užijú všetci zamestnanci. A o tom to má byť. A hlavne – okrem skvelej organizácie je s nami sranda 🙂

Tešíme sa na vás!