Firemné akcie v prvom polroku 2019

Máme za sebou prvých šesť mesiacov roku 2019 a ani tie neboli na firemné akcie s ružovým logom Situm Events chudobnejšie ako pred rokom. Práve naopak.

Mali sme tú česť stáť pri mnohých firemných ale aj súkromných akciách. Tradične sme pracovali pre našich dlhoročných klientov, získali sme viacero nových a opäť sme posunuli latku vzájomnej dôvery a kvality vyššie. Okrem tradičných kongresových priestorov na celom Slovensku ale aj v Českej republike sme zorganizovali eventy v kanceláriách, na netradičných miestach a pripravili sme aj niekoľko tajných prekvapení pre našich klientov o ktorých písať nemôžeme 🙂

Už v januári sme všetko odštartovali piatimi kick-off eventami. Boli sme v Bratislave, Trnave, Olomouci, PraheBanskej Bystrici. Nasledoval rovnako silný február s konferenciami na ktorých sme okrem produkcie zabezpečovali audio-video služby, hostesky, kameru a strih, moderátorov… proste všetko čo má tip-top akcia mať. Prešli sme si galavečermi ako napríklad tradičnou anketou najlepších slovenských futsalistov Top Futsal 2018 pre Slovenský futsalový zväz. V kanceláriách viacerých našich klientov sme oslávili Medzinárodný deň žien a so stúpajúcimi teplotami sme sa presúvali stále viac a viac von. Všetko vyvrcholilo silným júnom v ktorom nebolo víkendu, kedy by sme niekde neboli. Zorganizovali sme prvý ročník mediálneho futbalového turnaja z ktorého sa výstupy dostali až do hlavných televíznych správ RTVS či TV Markíza. Pripravili sme teambuildingy a športové dni. Samostatnou kapitolou bol Medzinárodný deň detí, ktorý sme oslavovali s klientami v kanceláriách, detských centrách ale aj v priestoroch výrobných hál, ktoré sme prerobili na miesta, kam aj zamestnanci radi prídu. A prvý polrok sme zakončili účasťou síce nie najväčšou, ale organizačne najkomplexnejšou akciou pre 200 hostí zo 17 rôznych krajín ktorých sme priviezli na Slovensko zo všetkých končín od Abú Dhabí až po Londýn a strávili s nimi tri dni. A tie boli podľa ich vlastných slov v deväťročnej histórii tejto ich firemnej akcie tými zatiaľ najlepšímí.

Ďakujeme všetkým našim klientom za skvelý vstup do roku 2019. Či už to boli malé akcie pre šesťčlenné oddelenie nadnárodnej korporácie, alebo deň otvorených dverí pre takmer 400 hostí, vážime si každého a tešíme sa na všetky stretnutia s vami. Lebo úsmevy na tvarách a pochvala od klienta na poeventovom vyhodnotení je ten najlepší pocit aký v eventovom biznise môžete zažiť.

Ak aj vy plánujete akciu alebo sa len potrebujete na čokoľvek spýtať, píšte nám na info@situmevents.sk a my garantujeme, že na naše spoločné zážitky sa budete tešiť 🙂

Toto je len zopár z tisicov fotiek a úsmevov, ktoré sme na akciách vyčarovali: