Aj toto sme pre vás pripravili v roku 2018

situm events 2018 17Máme za sebou rok 2018, ktorý bol bohatý na eventy všetkého druhu. Priniesol nám veľa výziev, možností na realizáciu, ale dal nám aj mnoho dôvodov na oslavu skvelých akcií. Posilnil naše vzťahy s dlhoročnými partnermi a klientami a priniesol veľa nových, pre ktorých sme pracovali buď prvýkrát, alebo už teraz pre nich pripravujeme akcie pre rok 2019.

Okrem tradičných športových akcií a firemných turnajov, ktoré organizujeme pod našou “zelenou” hlavičkou Situm Sports, sme sa tento rok výrazne realizovali aj v našich ružových tričkách Situm Events. Rok sme odštartovali januárovými kick-off eventami a konferenciami. Boli sme v bratislavských hoteloch Gate One, Double Tree by Hilton, Saffron či Holiday Inn, odskočili sme si do seneckého hotela Senec či Sun, x-bionic Sphere v Šamoríne, piešťanského hotela Park, ale zorganizovali sme aj akcie v iných slovenských mestách, v Prahe, Brne a na netradičných miestach s netradičným cateringom a programom. Jedným z vrcholov sezóny bol začiatok leta – každý týždeň sme makali pri teambuildingoch a športových dňoch, ktoré sme zavŕšili dva týždne pred začiatkom prázdnin dvojdňovou firemnou olympiádou pre 250 zamestnancov.

Počas letných dovoleniek sme pracujúcim zamestnancom spríjemňovali pobyt v kanceláriách mobilnými barmi a navodili atmosféru dovolenky. Na jeseň opäť pokračovali najmä firemné konferencie a spolu so spoločnosťou Bosch sme v Refinery Gallery na exkluzívnej akcii pre viac ako 500 hostí oslávili jej 25.výročie pôsobenia na Slovensku. Neziskovej organizácii Deťom s rakovinou sme pomohli zorganizovať produkčne náročnú ale nádhernú benefičnú akciu pre tých najlepších hostí. Zvládli sme protokol aj bezpečnost a privítali sme na nej aj prezidenta SR Andreja Kisku. Jeseň sme si spestrili spoluorganizáciou prestížnej medzinárodnej akcie Slovak Futsal Week za účasti reprezentácií Ruska, Iránu a Slovenska v Bratislave a v Trnave. Vrchol sezóny prišiel tradične v decembri. Vianočné večierky, koncoročné párty, oslavy zakončenia kalendárneho roku… Na akciách sme privítali stand-up komikov, spravili sme žúrky s Mario Lopez Dance Company či Kmeťobandom, k niektorým klientom prišiel kúzelník, hostia videli cirkusových akrobatov a takmer všetkými párty sa niesli tóny tanečnej hudby a dobrá nálada sa dala vážiť na tony.

Počas Vianoc sme začali pripravovať akcie na rok 2019 a nebude ich málo. Štartujeme opäť v januári novoročnými akciami. Na jar nás čakajú aj dve krásne veľké benefičné akcie s účinkujúcimi svetového formátu. A už teraz sú pred nami letné výzvy v podobe športových hier či tradičných teambuildingov.

Je pre nás cťou a veľkým záväzkom, že nám naši dlhodobí klienti veria, kladú pred nás stále väčšie akcie a úlohy a vedia, že sa na nás môžu spoľahnúť nielen pri eventoch ale aj ďalšich marketingových aktivitách. A práve dobré referencie sú to, čo nám prináša nové kontakty a výzvy, pretože niet lepšieho pocitu, keď vás osloví nový klient a bez výberového konania vám zverí svoju najväčšiu akciu v roku. Alebo keď si rok vopred rezervuje vaše služby a termín na vianočný večierok, pretože ste pre neho spravili skvelú akciu.

To všetko sú veci pre ktoré nemôžeme poľaviť a budeme sa snažiť, aby aj rok 2019 bol plný skvelých momentov a úsmevov na tvárach našich klientov. Ak aj vy hľadáte spoľahlivú rodinnú eventovku ktorá sa nebude vyhovárať na zložité štruktúry a zdvihne vám telefón aj o polnoci – tak ste nás práve našli 🙂

Aj takýto bol rok 2018 v Situm Events: