Opäť na najväčšom Dni detí v Bratislave

Už štvrtýkrát sme priložili ruku k dielu a podporili občianske združenie Moonlight Camp, ktoré v nedeľu 31.5.2015 zorganizovalo v Sade Janka Kráľa najväčší Medzinárodný deň detí v Bratislave. Akcia s názvom Na palube jednorožca sa už už štyri roky teší veľkej popularite detí a rodičov. V Sade Janka Kráľa bolo počas celého dňa pre deti pripravených 21 atraktívnych stanovíšť. Po absolvovaní každého dostali deti výhernú pečiatku a po nazbieraní všetkých pečiatok sa mohli spolu s rodičmi zúčastniť súťaže o skvelé ceny.

Okrem nás pripravovali stanovištia aj Polícia Slovenskej republiky, Hasičský a záchranný zbor Slovenskej republiky, Horská záchranná služba, Bratislavská kynologická záchranná brigáda, Liga proti rakovine a mnohí ďalší. Celého dňa za zúčastnilo neuveriteľných 7.500 detí, ktoré spolu s rodičmi zaplnili celý park, skvele sa bavili a výborne si oddýchli.

Je nám cťou, že už štyri roky môžeme podporovať takúto zaujímavú myšlienku, robiť radosť deťom a vidieť ich vracať sa na naše stanovište niekoľkokrát za deň, alebo na ňom zostať aj viac ako hodinu a hrať sa, nás usvedčuje v tom, že naša prítomnosť má zmysel.

Už teraz sa tešíme na ďalšie spoločné akcie s Moonlight Campom a stretnutia s malými, ale aj tými väčšími.